Written by celikadm

Vitrin Camı

Vitrin Camı

Çelik Cam firmamız istediğiniz ölçü, ebat ve modellerle Vitrin Camı imalatı yapmaktadır. avm, mağaza ve dükkanlarda kullanılan Vitrin Camı İmalatı yapmaktadır. Vitrin camları genellikle lamine cam veya temperli camlar kullanılır.
Lamine Cam, güvenlik anlayışının her alanda önem kazanması sonucunda cam sektöründe de yeni arayışlara yol açmıştır. Özellikler büyük vitrin camlarında, konutlarda kullanılan ısı camların tek yüzeylerinde çatılarda, tanozlarda lamine cam tercih edilmektedir. İki ya da daha fazla cam plakalarının ısı ve basınç altında PVB veya EVA tabakaları yardımıyla birleştirilmesi sonucunda lamine cam elde edilir. Lamine camın darbe görmesi halinde PUS veya EVA tabakaları darbeyi emerek kırılan parçaların etrafa dağılmasını önler, bu sayede can ve mal güvenliğini sağlamış olur. Lamine camların özellikle vitrin camlarında kullanılmaya başlanması ile başta montaj yapan ustaların cam güvenliğini oluşabilecek kazalara karşı koruma sağlamıştır. İşveren açısından üretim kaybını önleyerek, fayda sağlamıştır.

Sipariş vermek ve sorularınıza yanıt alabilmek için lütfen bizimle irtibata geçiniz.
0312 348 57 16

 

 

Vitrin Camı Montajı, Vitrin Camı, Vitrin Camı Fiyatları, Kırılmaz Vitrin Cam Fiyatları, Bombeli Vitrin Camı Fiyatları, Lamine Cam Fiyatları, Mağaza Camı Fiyatları, Dükkan Ön Cephe Cam Fiyatları, Lamine Vitrin Camı, Vitrin Camı Ankara, Ankara Vitrin Camı, Vitrin Camı Montajı, Cam Vitrin, Lamine Cam Vitrin